آزمون های آزمایشی آری یا نه؟

در آزمون های آزمایشی شرکت کنم یا خیر؟

آزمون آزمایشی مناسب برنامه ی من است یا خودم با برنامه شخصی خودم پیش بروم سریع تر و با کیفیت بهتر درس ها را می خوانم و مرور می کنم؟

اصلا نکات مثبت و منفی شرکت در آزمون های آزمایشی کدام هستند؟

آزمون های برتر در چه موسساتی برگزار می شود و هر کدام چه مزایا و معایبی دارند؟

سوالات بالا و سوالات مشابه بسیاری را دانش آموزان و داوطلبان کنکور در ذهنشان نقش می بندد که آنها را سردرگم یا مردد می کند.سعی کردم در این ویدیو به غالب سوالات و سوالات پرتکراری که در طی این سال ها بین دانش آموزان و خانواده داوطلبان پیش می آید پاسخ دهم و آنها با اطمینان و وضوح بیشتری انتخاب مناسب و فعالانه تری داشته باشند.

این ویدیوی پیرو چهار ویدیوی قبل که راجع به آزمون های آزمایشی گزینه دو،کانون،سنجش،گاج کامل توضیح دادم و توصیه می کنم که قبل از این ویدیو آنها را مشاهده کنید.

در این ویدیو من یک نتیجه گیری کامل و مقایسه کامل از این 4آرمون آزمایشی به عمل آوردم و مزایاو معایب را برایتان توضیح دادم.

حالا انتخاب با شماست که با توجه به برنامه ریزی شخصی خودتان و سطح علاقه شخصی تان نسبت به مواردی که گفتم یک انتخاب آگاهانه برای شرکت کردن یا عدم شرکت در هر آزمون آزمایشی داشته باشید

این ویدوی مفصل تر طراحی شده و بیشتر به جزییات پرداخته شد تا نکته ای از قلم نیافتد.سعی کردم که از بازخورد های خودم و داوطلبان استفاده کنم و بدون جانب داری نقاط مثبت و منفی هر کدام از آزمون های آزمایشی را توضیح بدهم که بتوانم آرامش بیشتری برای دوستان کنکوری و دبیرستان در تصمیمشان بوجود بیاورم.

باز سوال یا نظری داشتید می توانید در قسمت نظرات بیان کنید تا پاسخگویتان باشیم

دوستدار شما-محسن زمانی

درباره‌ی محسن زمانی

همچنین ببینید

محسن زمانی

تست کنکور برام آشناست ولی نمی توانم به جواب درست برسم!

شاید براتون خیلی پیش آمده که در جلسه کنکور آزمایشی یا در حال گرفتن یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.