آزمون آزمایشی

آزمون های آزمایشی آری یا نه؟

کدام آزمون آزمایشی برای من مناسب است؟

در آزمون های آزمایشی شرکت کنم یا خیر؟

آزمون آزمایشی مناسب برنامه ی من است یا خودم با برنامه شخصی خودم پیش بروم سریع تر و با کیفیت بهتر درس ها را می خوانم و مرور می کنم؟

اصلا نکات مثبت و منفی شرکت در آزمون های آزمایشی کدام هستند؟

آزمون های برتر در چه موسساتی برگزار می شود و هر کدام چه مزایا و معایبی دارند؟

سوالات بالا و سوالات مشابه بسیاری را دانش آموزان و داوطلبان کنکور در ذهنشان نقش می بندد که آنها را سردرگم یا مردد می کند.سعی کردم در این ویدیو به غالب سوالات و سوالات پرتکراری که در طی این سال ها بین دانش آموزان و خانواده داوطلبان پیش می آید پاسخ دهم و آنها با اطمینان و وضوح بیشتری انتخاب مناسب و فعالانه تری داشته باشند.

این ویدیوی پیرو چهار ویدیوی قبل که راجع به آزمون های آزمایشی گزینه دو،کانون،سنجش،گاج کامل توضیح دادم و توصیه می کنم که قبل از این ویدیو آنها را مشاهده کنید.

در این ویدیو من یک نتیجه گیری کامل و مقایسه کامل از این 4آرمون آزمایشی به عمل آوردم و مزایاو معایب را برایتان توضیح دادم.

حالا انتخاب با شماست که با توجه به برنامه ریزی شخصی خودتان و سطح علاقه شخصی تان نسبت به مواردی که گفتم یک انتخاب آگاهانه برای شرکت کردن یا عدم شرکت در هر آزمون آزمایشی داشته باشید

این ویدوی مفصل تر طراحی شده و بیشتر به جزییات پرداخته شد تا نکته ای از قلم نیافتد.سعی کردم که از بازخورد های خودم و داوطلبان استفاده کنم و بدون جانب داری نقاط مثبت و منفی هر کدام از آزمون های آزمایشی را توضیح بدهم که بتوانم آرامش بیشتری برای دوستان کنکوری و دبیرستان در تصمیمشان بوجود بیاورم.

باز سوال یا نظری داشتید می توانید در قسمت نظرات بیان کنید تا پاسخگویتان باشیم

دوستدار شما-محسن زمانی

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن