آزمون های آزمایشی کانون+بررسی ویدیویی

آزمون های آزمایشی کانون یا قلمچی از اولین برگزار کنندکان آزمون های آزمایشی در ایران است.حتما تبلیغات کانون مخصوصا بخش آزمون کانون در سطح شهرتان دیدید.منطق آزمون های آزمایشی کانون که هر دو هفته یکبار انجام  می گیرد،پیوستگی و ماندن در جو مطالعات با آزمون های پشت سر همی که برای داوطلبان برگزار می کند.

زوج درس ها از مزیت های مهم آزمون های آزمایشی کانون است که می توانید در بعضی از دروس پایه حق انتخاب بین دو درس دارید که مخصوصا برای داوطلبانی که دچار چند برنامگی هستند،باعث تمرکز بیشتر آنها در آزمون می شود.

آزمون های آزمایشی کانون علاوه بر سه رشته علوم تجربی،علوم انسانی،علوم ریاضی دو رشته هنر و زبان هم پوشش می دهد که برای این دو رشته تنها گزینه موجود در آزمون های آزمایشی است.

از سال چهارم تا دوازدهم آزمون های آزمایشی برگزار می کند و این یعنی بیشترین پوشش آزمون های آزمایشی که از نقاط مثبت به حساب می آید.

 

آزمون های آزمایشی کانون جامعه آماری بالایی را از سراسر کشور شامل می شود و در غالب شهر های ایران نمایندگی دارد.

سطح سوالات آزمون های کانون غالبا غیر استاندارد طراحی می شود.گاها سوالات بسیار سخت گاهی بسیار آسان است.البته گاهی هم ایده های جالبی به کار می برند.مقصود من از سوال استاندارد نزدیک بودن و مشابه بودن به آزمون سراسری است و به نظرم در بحث سطح سوالات از نقاط منفی آزمون کانون به حساب می آید.

آزمون های کانون دارای پشتیبان و مشاوره است که البته کیفیت پشتیبان بسیار متغیر است بعضی ها راضی اند بعضا بسیار ناراضی.اما وجود پشتیبان از نبود آن بهتر است.

کارنامه آزمون های آزمایشی کانون فرهنگی آموزش قلمچی در همان روز آزمون در سایت کانون مناشر می شود اما کارنامه معولی است و نسبت به کارنامه آزمون های آزمایشی گزینه دو و گاج اطلاعات کمتری به داوطلبان می دهد.

نکات اصلی آزمون های آزمایشی کانون فرهنگی آموزش قلمچی را در ویدیوی زیر کاملتر توضیح دادم و اگر سوال یا نظری دارید می توانید برامون نظر بدهید

درباره‌ی محسن زمانی

همچنین ببینید

محسن زمانی

تست کنکور برام آشناست ولی نمی توانم به جواب درست برسم!

شاید براتون خیلی پیش آمده که در جلسه کنکور آزمایشی یا در حال گرفتن یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.