دوره رایگان مشاوره ای استارت+ویدیو

دانلود فیلم معرفی دوره مشاوره ای استارت

 

دانلود فیلم درس 1

دانلود فیلم درس 2

دانلود فیلم درس 3

دانلود فیلم درس4

دانلود فیلم درس 5

دانلود فیلم درس6

دانلود فیلم درس 7

مخاطب این دوره مشاوره ای رایگان برای دانش آموزها و داوطلب های کنکور یا فردی که تازه پروسه تحصیلی شون خودشون رو شروع کنن یا افرادی که شروع کردن ولی در ابتدای کار با انرژی و پر شتاب شروع بودند ولی انرژیشون افت کرده و خیلی بازده ندارن،برای افرادی که احساس می کنند سطح مطالعاتشان با سطح نتایج درسیشان همخوانی نداردو یا افرادی که سطح متوسط یا خوبی هستند ولی می خوان که عالی و عالی تر  باشند، خلاصه برای هر کس  که می خواد رشد را در زمینه تحصیلات تجربه کند این دوره را پیشنهاد می کنم.اصلا مهم نیست که روند تحصیلی تون را شروع کردید یا هنوز دست به اقدام نزدید.یا احساس می کنید نیازی به بازنگری دوباره برای نتایج بهتر در زمینه تحصیلاتتون دارید.این دوره خصوص خود ود شماست

در هفت درس رایگان، ذهن و فکر بچه ها رو برای یک شروع پر قدرت یا دوباره شروع کردن آماده کردم، می خواهیم با هم بررسی کنیم که توی این هفت جلسه چه اتفاق هایی میافته. مخاطب این دوره دانش آموزان، داوطلبان کنکور ، مشاوران و حتی خانواده داوطلبان میشن خلاصه هر کسی که با پروسه و روند تحصیل سر و کار داره.

توی جلسه اول در مورد یکی از مهمترین موارد یعنی عامل به تعویق انداختن درس ها و مباحث تحصیلی صحبت کردیم، اینکه چرا کار رو به تعویق میندازیم و امروز فردا میکنیم، در مورد موضوع کمال گرایی بیشتر صحبت کردیم، خیلی کاربردی و خودمونی صحبت کردیم و به دانش آموزان و داوطلبان گفتیم که برای کنار گذاشتن کمال گرایی چیکار کنند.

توی جلسه دوم گفتیم که حالا از کجا شروع کنیم؟ از کدوم منبع و چطوری شروع کنیم؟ منبع مطالعاتیمون چی باشه؟ مکان مطالعاتیمون چطوری باشه؟ تکی درس بخونیم یا گروهی؟ و سایر موارد این چنینی.

توی جلسه سوم در مورد یک موضوع بسیارکاربرد و مهم صحبت کردیم، می دونیم که بیش از 90 درصد بچه ها توی این قضیه مشکل دارن، موضوع برنامه ریزی و عمل به برنامه ها. یکسری از دوستان برنامه میریزن ولی برنامه های اشتباهی میریزن. یکسری دیگه شاید برنامه های درستی داشته باشن ولی بهشون عمل نمیکنن. ما در مورد برنامه ریزی بر اساس اولویت بحث میکنیم، این برنامه ریزی خیلی کاربردی و منحصر به فرد هستش، اینطور نیست که ما یه برنامه کلی برای همه دوستان در نظر گرفته باشیم

توی جلسه چهارم در مورد موضوعی صحبت کردیم که مکمل بحث برنامه ریزی هستش، نظم. نظم ذهنی، نظم تحصیلی، نظم رفتاری، اینکه یک داوطلب واقعی باید چه رفتاری داشته باشه، کسی که نظم ذهنی و رفتاری نداشته باشه، نمی تونه خیلی فرد موفقی باشه و اگر هم که در زمینه تحصیلی موفق میشه خیلی اعصاب خوردی براش داره و این پروسه تحصیلی رو به سختی گذرونده، و اگه موفق هم بشه به خوبی از دوران تحصیلش یاد نمیکنه.

توی جلسه پنجم در مورد نحوه صحیح مطالعه صحبت کردیم، بعضی وقت ها دوستان به ما میگن که می خوام تستی یا تشریحی مطالعه کنم، اصلا مگه فرقی دارن؟ دروس حفظی و دروس تمرینی رو چطوری بخونم؟ نحوه تسلط ما به چه صورت هستش؟چرا با وجود زمان زیادی نتیجه مطلوبی در درس خوندن نمی گیرم؟استعداد لازم را برای این درس دارم یا خیر؟ و … تو این جلسه در مورد مسایل این چنینی صحبت کردیم، چه برای دانش آموزها و چه برای داوطلب ها به صورت خیلی خودمونی این مسائل رو شرح دادیم.

توی جلسه ششم در مورد تداوم و ثبات صحبت کردیم، خیلی از بچه ها خوب شروع میکنن ولی شُل میشن، و سطح انگیزشون پایین میاد، چون بالاخره پروسه تحصیلی یه پروسه دراز مدت هستش و به این نیاز دار که شما توی کارتون تداوم داشته باشین. شما حتی اگه یه فرد معمولی ولی با اراده باشین می تونین نتایج بهتری نسبت به سایر افراد بگیرین. اونجا بهتون گفتیم که برای دستیابی به تداوم و ثبات چه کاری انجام بدین. چطوری در دوره های زمانی بزرگ تر انرژی خودمون رو حفظ کنیم، خیلی از بچه ها خیلی خوب شروع میکنن اما انگیزشون رو از دست میدن به نظر من افرادی که تداوم دارن افراد موفق تری هستن.در این درس به تداوم و پیوستگی عامل اصلی در موفقیت تحصیلی تون را آموزش دادم.کسی که مسیر درست را طی کند و در آن ماجت وم تداوم داشته باشد امکان ندارد موفق نشود.

و در نهایت تو جلسه آخر و جلسه هفتم به موضوع هدف گذاری کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت می پردازیم، چه دانش آموز باشین و چه داوطلب این موضوع مهمیه که بدونین در طول هفته ، دو هفته، یک ماه، یک سال و به هر صورت بدونین که دارید چکار انجام میدین و برای چی این کار رو انجام میدین. توی این دوره برای شما اول توضیح میدم که کجا هستین و مشخص میکنیم که کجا می خوایم بریم.اهمیت نقشه راه تحصیلی کوتاه تا دراز مدت مناسب بر کسی پوشیده نیست.

مطمینم در200دقیقه رایگان در این دوره یک تغییر اساسی، در نگرش و رفتار شما در زمینه تحصیلات خواهید داشت، تمام هدف ما تو این دوره اینه که جدای از ارتقاع سطح آموزشی و علمی شما، کمکتون کنیم که این رشد رو با آرامش ، علاقه و حس رضایت پیش ببرید. تاکید زیادی روی این نکته داریم که از کارتون لذت ببرید، یعنی از این مسیری که برای مطالعه کنکور و یا امتحانات مدرسه پیش میرید در حال لذت بردن باشید و در سال های ازین دوران به خوبی و با موفقیت یاد کنید

امیدوارم که توی دوره رایگان مشاوره ای استارت،شما رو کنار خودمون داشته باشیم.

مهم ترین و بزرگترین سوال که دانش آموزان و داوطلبان و والدین آنها فکرشان را درگیر کرده که چطور درس خواندن و روند مطالعاتی را شروع کنم؟چرا همیشه آن را به تعویق می اندازم؟چرا بعد از یک دو روز شروع مطالعاتی ،کلا روحیه خودم را از دست می دهم و کلا درس را بیخیال می شوم؟حتی بعضی ها شروع می کنند ولی هیچوقت اندازه تلاششون نتیجه نمی گیرند و متعجبند با وجود زمان زیادی که می گذارند در بهترین حالت ممکن یک فرد متوسط در تحصیلات باشند

در دوره استارت یاد می گیرید که در هفت جلسه طلایی حال تحصیلی خودتان را یکبار و فقط یکبار با یک تصمیم جدی وانتخاب روش درست و پیگیری روش درست و انجام دادن کار درست به صورت پیگیرانه عوض کنید و کمی از خودتان هم تعجب خواهید کرد چرا زودتر به این روش عمل نکردم.

اما این موضوع واقعا اهمیتی ندارد چون شما از همین امروز که شروع به دیدن فیلم های آموزشی-مشاوره استارت می کنید در واقع به مسیر درست پیش می روید اما وظیفه اصلی شما این است که از مسیر خارج نشوید.

دوره استارت در 7جلسه تنظیم شده که در هر جلسه موضوع مهمی که شما را از موفقیت تحصیلی باز می دارد شناسایی کنید و با عمل به آن ،از شخصیت تحصیلی جدید خود لذت ببرید.

استارت از جلسه اول شروع می شود،نکات مهم از همین از همان جلسه اول گفته شده وخوب به آنها توجه کنید و مهتر اینکه به آن عمل کنید،مطمینم از همان جلسه اول متوجه تغییر نتایج خودتان می شوید ولی نتایج شما می تواند بزرگ ی کوچک باشد و این بستگی دارد به میزان باور و عمل شما به آموزه های دوره استارت

صفحه محصول

خوشحال میشم نتایج خودتان رو از دوره استارت با من به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما-محسن زمانی

 

دانلود فیلم درس 1

دانلود فیلم درس 2

دانلود فیلم درس 3

دانلود فیلم درس4

دانلود فیلم درس 5

دانلود فیلم درس6

دانلود فیلم درس 7

همچنین ببینید

محسن زمانی

کنکور سراسری رقابتی نیست!

اگر به درصد های داوطلبان در سال های قبل نگاه کنید توجه می شوید برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.